..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Maldini: Do të luaj edhe njëherë për Italinë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jamee
Admin
avatar

Numri i postimeve : 200
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: Maldini: Do të luaj edhe njëherë për Italinë   Tue Feb 03, 2009 10:57 pm

Maldini: Do të luaj edhe njëherë për Italinë

--------------------------------------------------------------------------------

Mbrojtësi legjendar i Milanit dhe Italisë, Paolo Maldini, u ka premtuar miliona fansave të tij se do ta vesh fanellën e Përfaqësueses Azzure edhe njëherë, para se të pensionohet si futbollist.
Tifozë të shumtë të Maldinit kanë kërkuar që legjenda italiane ta vesh edhe njëherë fanellën e përfaqësueses së Italisë para se ta mbyll karrierën si futbollist, ndërkaq mbrojtësit të Milanit i ka pëlqyer kjo ide.

“Ta vesh edhe njëherë fanellën e Italisë do të ishte kënaqësi për mua. Nuk do të ishte një rikthim në ekipin kombëtar, por moment i shkëlqyer për ta festuar karrierën time të gjatë me Italinë. Prandaj do të isha i ngazëllyer ta bëj këtë gjë”, ka thënë Maldini për “Milan Channel".
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenicazone.getgoo.net
 
Maldini: Do të luaj edhe njëherë për Italinë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shkrime nga Xun Çetta:Ndodhi edhe kjo
» Dyshohet se me armën që u vra Xhemajl Mustafa, u plagosën edhe Fetah Rudi e Ejup Visoka
» Nuk heqin dorë nga greva edhe pse janë të rraskapitura
» Lajme mbi rezultatet e zgjedhjeve:Edhe PD-ja edhe PS-ja kane filluar te festojne fitoren!
» Ilirjana Koliqi-Ramaj:Mrekullitë e traditave tona të shenjta arbërore ruhen edhe Itali

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: