..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dinho ne planet e Cityt

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jamee
Admin
avatar

Numri i postimeve : 200
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: Dinho ne planet e Cityt   Tue Feb 03, 2009 10:58 pm

Dinho ne planet e Cityt

--------------------------------------------------------------------------------

Braziliani i Milanit, Ronaldinho, është kthyer sërish në planet e Manchester Cityt, ndërsa situata aktuale e tij te Rossonerët mund të bëjë që ish-numri dhjetë i Barcës të ndërrojë sërish ambient.
Ronaldinho pati një fillim të mbarë të sezonit që nga transferimi nga Barcelona, mirëpo kohëve të fundit ai është duke e nxehur stolin, pasi që Carlo Ancelotti preferon të luajë me treshen David Beckham, Clarence Seedorf dhe Kaka.

Trajneri i Rossonerëve shpesh e ka përsëritur se Ronaldinho është pjesë e rëndësishme e skuadrës, mirëpo për momentin braziliani është ‘jashtë’ skuadre.

Sipas “Telelombardia”, Manchester City mund të bëjë një lëvizje gjatë afatit kalimtar veror, për ta joshur drejt Premier Ligës ish-lojtarin më të mirë në botë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenicazone.getgoo.net
 
Dinho ne planet e Cityt
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: