..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cech: Duhet të fillojmë të fitojmë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jamee
Admin
avatar

Numri i postimeve : 200
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: Cech: Duhet të fillojmë të fitojmë   Tue Feb 03, 2009 10:59 pm

Cech: Duhet të fillojmë të fitojmë

--------------------------------------------------------------------------------

Portieri i Chelseat, Petr Cech, është i bindur se fati i Premierligës tashmë nuk është në duart e tyre, por ai mendon se ekipi duhet të fillojë të fitojë.
“Nëse bëhet fjalë për koncentrim ose jo nuk e di, por duhet t’i japim fund kësaj. Në fillim të sezonit në shumë ndeshje nuk pranuam gola, pastaj që nga dhjetori gjërat u ndryshuan”, ka thënë Cech.

“Mund të luani një ndeshje të shkëlqyeshme, por t’i lejoni kundërshtarit të shënojë. Kjo edhe na ndodh dhe na përkeqëson gjërat”.

“Gjithë çfarë duhet të bëjmë është të fitojmë, dhe nëse Liverpooli dhe United humbin pikë, ne do të mund t’u afrohemi. Kjo është e vetmja rrugë për ne”, ka shtuar portieri çek.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenicazone.getgoo.net
 
Cech: Duhet të fillojmë të fitojmë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» LEXOJE .. Patjetër duhet të lexohet,dhe patjetër duhet të shpërndahet-Ataku në zemër
» Fotaq Andrea: Ne duhet të flasim me gjuhën e shqiptarizmës e të kulturës sonë të lashtë
» LIRI LOSHI: NUK NDALET SERBIA - AJO DUHET NDALUR!
» FJALIMI i Azem Hajdarit në vitin 1992: Unë di shumë, ndaj duhet të zhdukem. Jam viktimë e kësaj diktature të re
» Faik Krasniqi: Protokolli Eulex-Serbi, tanime pune e kryer,por si duhet te reagohet ndaj ketij Protokolli

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: