..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 thehen emailat ne shtepin e bardh

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jamee
Admin
avatar

Numri i postimeve : 200
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: thehen emailat ne shtepin e bardh   Fri Feb 06, 2009 9:42 pm

Thyerja e e-mailave e ka turpëruar Presidentin e ri, fushata elektorale e së cilit pati përqafuar të gjitha format e teknologjisë; duke e përdorur atë me mjeshtri për të grumbulluar fonde, për t’i organizuar vullnetarët si dhe për shpërndarjen e informacioneve. Vetë Obama njihet se është shumë i dhënë pas celularit të tij BlackBerry. Megjithatë, stafi i Obamas tani është i kufizuar të përdorë teknologji të vjetra si fotokopjuesit, në vend të e-mailave me bashkëngjitje (atachment). Madje mediat elektronike dhe shtypi janë tallur me situatën e krijuar në Shtëpinë e Bardhë. “Na vjen keq djem, por të gjithë e-mailat e dërguar sot në adresë të Shtëpisë së Bardhë nuk janë pranuar sot, për arsye se Geoge Bush i ka thyer e-mailat para se ta lëshonte zyrën tij
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenicazone.getgoo.net
 
thehen emailat ne shtepin e bardh
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Hilmi Saraçi: Masakra serbe në Studime të Poshtme (Martiraj) 1998-1999
» Dr. Mustafa Ceriq: Bosnja është tokë Ilire dhe unë jam boshnjakë me plis të bardhë në kokë (VIDEO)
» Plisi shqiptar- Lashtësia e kapeles bardhë-PLISIT
» Faruk Buzhala: Këmisha e bardhë me pulla të fildishta
» Bardh Rugova: Rrëfime për shkollën

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Të Fundit-
Kërce tek: