..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hakerët shqiptarë u hakmerren atyre serbë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jamee
Admin
avatar

Numri i postimeve : 200
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: Hakerët shqiptarë u hakmerren atyre serbë   Fri Feb 06, 2009 9:48 pm

Hakerët shqiptarë u hakmerren atyre serbë
“Mos hyni në Lojë nëse nuk dini me lujt Lojen” – është porosia të cilën hakerët e grupit “Albanian and Kosova Hackers Group”, ua kanë përcjellë hakerëve serbë – në faqen zyrtare të Ministrisë së Minierave dhe Energjetikës të Serbisë.Hakerët shqiptarë nga “Albanian and Kosova Hackers Group”, në këtë mënyrë ua kanë kthyer “borxhin” hakerëve serbë – që ishin paraqitur si grupi “CoNsT”, e të cilët të mërkurën dhe të enjten kanë sulmuar ueb-faqen e Entit të Statistikës së Kosovës dhe atë të Ministrisë së Energjisë dhe Minierave – dhe kishin shkruar parulla të llojit, “Kosova është zemra e Serbisë”.
“Boni selam grupit ‘CoNsT’ dhe thuani mos t'jau djegum sikur ‘UJC’-es. KHG ala nuk ka dek, mos na detyroni me ju kthy zanatit te vjeter ;-)”, kanë porositur hakerët kosovarë, “kolegët” e tyre serbë.
Hakerët shqiptarë kohë më parë kishin thyer ueb-faqen e presidenti serb Boris Tadiq – që ishte përdorur gjatë fushatës zgjedhore në Serbi – pastaj ueb-faqet e disa ministrive, medieve dhe firmave serbe.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenicazone.getgoo.net
 
Hakerët shqiptarë u hakmerren atyre serbë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Plisi shqiptar- Lashtësia e kapeles bardhë-PLISIT
» Besim Muhadri & Dukagjin Markaj: Vrasja e burrave në Kusur të Hasit në prill të vitit 1941 – pjesë e skenarëve serb për shfarosjen e shqiptarëve
» Përse Enver Hoxha e kritikonte Çe Guevarën
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike
» Sylejman Aliu:Përse Dik Marti nuk përmend krimet serbe mbi shqiptarët?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Të Fundit-
Kërce tek: