..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 a do te ribashkohemi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jamee
Admin
avatar

Numri i postimeve : 200
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: a do te ribashkohemi   Sat Feb 07, 2009 2:40 am

jepni mendimet e juaja a do te behet shqiperia e madhe dhe kur pres pergjigje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenicazone.getgoo.net
 
a do te ribashkohemi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Qendra e Forumit :: Pyetje & Bisedime-
Kërce tek: