..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Barcelona Messi RiktheheT Ne Skuader

Shko poshtë 
AutoriMesazh
keli.g
Admin


Numri i postimeve : 20
Registration date : 03/02/2009

MesazhTitulli: Barcelona Messi RiktheheT Ne Skuader   Sun Feb 08, 2009 8:58 pm

Argjentinasi
qe mungoi diten e djeshme, do te jete i gatshem per Bepe Guardiolen ne
ndeshjen e se merkures per Champions League kunder Sportingut te
Lisbones.
Barazimi 1-1 me Getafen
vuri ne dukje shume qarte se Barcelona pas Lionel Messi-n nuk mund te
shkoje me shume se nje barazim edhe pse perballe kishte nje skuader
modeste dhe luante ne “Camp Nou”. Argjentinasi qe mundgoi diten
e djeshme, do te jete i gatshem per Bepe Guardiolen ne ndeshjen e se
merkures per Champions League kunder Sportingut te Lisbones. Stafi
mjekesor “blougrana” ka bere me dije se Messi mund te luaje ne ndeshjen
e mesajaves pasi ai e ka kaluar demtimin ne kembe. Lista e
lojtareve te thirrur per ndeshjen e transfertes ne Portugali, vijon si
me poshte; Valdes, Pinto, Dani Alves, Víctor Senchez, Pique, Marquez,
Caceres, Sylvinho, Keita, Xavi, Gudjohnsen, Busquets, Hleb, Bojan,
Messi, Henry, Pedro dhe Eto'o.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Barcelona Messi RiktheheT Ne Skuader
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: