..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ja ni web perme ndru armet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jamee
Admin
avatar

Numri i postimeve : 200
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: Ja ni web perme ndru armet   Sun Feb 08, 2009 9:14 pm

Ja ni web perme ndru armet
.................................................. ................................................


http://www.fpsbanana.com


.................................................. ................................................

Hyn te ky Web Dhe nese do me ndru armet Shkon te " Skins " Dhe Te Cs-Counter-Strike Pastaj zgjidh cilen arm e do dhe downloade ... pastaj ne e ke mar p.sh ak47 shko ne valve./cstrike/models/ dhe i prish te gjith modelat ak47 p,sh w_ak47
p_ak47 v_ak47 dhe i vnon modelat e ri qi i ke download ... Dhe hap cs dhe Knaqu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenicazone.getgoo.net
 
Ja ni web perme ndru armet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Multimedia :: Counter-Strike-
Kërce tek: