..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Haker-et sulmojne web faqen zyrtare te komunes se Prishtin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
keli.g
Admin


Numri i postimeve : 20
Registration date : 03/02/2009

MesazhTitulli: Haker-et sulmojne web faqen zyrtare te komunes se Prishtin   Sun Feb 08, 2009 9:19 pm

Sot, ne oret e hershme te mengjesit, eshte sulmuar web faqja zyrtare e komunes se Prishtines. Ne web faqe eshte pare nje ndryshim jo i zakonshem. Ne anen e majte te faqes eshte shenuar, me shkronja te medha "Hacked by Stronix, United Jugoslavija Crew". Nderkaq, ne sektorin e fjales se kryetarit te komunes eshte shkruar "Kosovo is Serbia" (Kosova eshte Serbi).

Ne faqe eshte vendosur nje flamur i ish-federates jugosllav brenda hartes se ish-Jugosllavise. Kjo le te kuptohet se web faqja e komunes se Prishtines eshte sulmuar nga hakeret serb
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Haker-et sulmojne web faqen zyrtare te komunes se Prishtin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Forumi i Rinise i Lidhjes Demokratike te Kosoves (Faqja Zyrtare)
» Alfred Papuçiu: Letër drejtuar kryeministrit Sali Berisha‏
» Rektori i Universitetit të Prishtinës, akuzat e Reçicës i quan çmenduri
» Frank Shkreli:Sekretarja e Shtetit Klinton në Tiranë dhe në Prishtinë
» Prishtinë: Vritet Diana Kastrati nga ish-bashkëshorti

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Të Fundit-
Kërce tek: