..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sulmohet Webfaqja e Inxhinieris Ruse Nga Hakeret Shqiptar

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
keli.g
Admin


Numri i postimeve : 20
Registration date : 03/02/2009

MesazhTitulli: Sulmohet Webfaqja e Inxhinieris Ruse Nga Hakeret Shqiptar   Sun Feb 08, 2009 9:23 pm

Sulmohet Webfaqja e Inxhinieris Ruse Nga Disa Haker Shqiptar
si duket ne boten e Internetit ka filluar nje beteje e ftoht mes Shqiptareve , Serbve dhe Ruseve...
Pas Disa Sulmeve Te Serbeve Shqiptaret nuk Rrin duarkryq por i Kundervihen Hakereve Serb Dhe atyre Rus.
http://www.prom-engin.ru/site/
ne webfaqen ruse duket qart perkrenarja shqipe po ashtu edhe Flamuri i Kosoves.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Sulmohet Webfaqja e Inxhinieris Ruse Nga Hakeret Shqiptar
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» REALITETI SHQIPTAR I DIKTATURËS KOMUNISTE DHE LETËRSIA PAS VITEVE 90
» 1999, Ja si u mor peng autobusi grek nga emigranti shqiptar
» FRONTI BASHKIMIT KOMBËTAR SHQIPTAR-Deklaratë!
» A po vjen kryeministri 5-të shqiptar në Ballkan?
» Frank Shkreli:NË SHKUPIN SHQIPTAR, 2015?????????!!!!!!!!!!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Të Fundit-
Kërce tek: