..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hakerët shqiptarë u kundërpërgjigjen atyre serbë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
keli.g
Admin


Numri i postimeve : 20
Registration date : 03/02/2009

MesazhTitulli: Hakerët shqiptarë u kundërpërgjigjen atyre serbë   Sun Feb 08, 2009 9:26 pm

Hakerët shqiptarë të internetit u janë përgjigjur atyre serbë duke thyer faqen e Ministrisë së Energjisë dhe Minierave të Serbisë (http://www.mem.sr.gov.yu/), në të cilën janë publikuar flamuj shqiptarë dhe mbishkrimi “Shtetet e Bashkuara të Shqipërisë”. Me të klikuar në faqen e kësaj ministrie, shfaqet edhe stema e grupit të hakerëve shqiptarë sipas të cilëve revanshi vjen pas thyerjes së faqes së ministrisë së energjisë së Kosovës, një ditë më herët. Lufta në internet e shqiptarëve dhe serbëve ka nisur që pas shpalljes së pavarësisë së Kosovës, ku zakonisht sulmohen faqet zyrtare të institucioneve të të dyja shteteve. Kohë më parë ishte thyer edhe webfaqja e presidentit të Serbisë, Boris Tadiq dhe të disa institucioneve të tjera në Serbi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Hakerët shqiptarë u kundërpërgjigjen atyre serbë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Plisi shqiptar- Lashtësia e kapeles bardhë-PLISIT
» Përse Enver Hoxha e kritikonte Çe Guevarën
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike
» Sylejman Aliu:Përse Dik Marti nuk përmend krimet serbe mbi shqiptarët?
» Niko Stylos: Gjuha e ilirëve – gjuhë e shqiptarëve

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Të Fundit-
Kërce tek: