..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hakeret KOSOVAR sulmojne faqet SERBE!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
keli.g
Admin


Numri i postimeve : 20
Registration date : 03/02/2009

MesazhTitulli: Hakeret KOSOVAR sulmojne faqet SERBE!   Sun Feb 08, 2009 9:28 pm

Grupi i hakereve shqiptare te Kosoves,KHG,kane sulmuar disa faqe serbe te internetit,perfshi ate te aeroportit te Beogradit,"Nikola Tesla" dhe ate te presidentit te Serbise,Boris Tadiq,njofton gazeta"Dnevni Avaz".Ne vend te permbajtjes se tij klasike,ueb-faqja e aeroportit ishte mbushur me porosi te cilat pershendesnin Republiken e Kosoves si dhe bashkimin e shteti shqiptar.Ekspertet pergjegjes per administrimin e faqeve ia kane dale qe t'i riparojne demet e shkaktuara pas nje kohe jo shume te shkurter.I njejti grup hakeresh kane sulmuar edhe portalin e horoskopit ne gjuhen serbe,"Serbiankafe".Ne vend te horoskopit,hakeret kishin lene nje prapavije te zeze dhe shqiponjejn shqiptare dykrereshe,si dhe nje porosi ku shkruante:"Urime ditelindja!"dhe "Kjo eshte dhurate per ditelindjen tende".
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Hakeret KOSOVAR sulmojne faqet SERBE!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Xhihadisti kosovar i ISIS-it
» Hilmi Saraçi: Masakra serbe në Studime të Poshtme (Martiraj) 1998-1999
» Sylejman Aliu:Përse Dik Marti nuk përmend krimet serbe mbi shqiptarët?
» Kurizitet kosovar: Sabri Azemi zbulon zmadhuesin mekanik
» Vritet në Irak terroristi kosovar i ISIS-it, Kujtim Xheladini

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Të Fundit-
Kërce tek: