..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hakeret Shqiptar kan sulmuar sajtin e Eparkise te rashko-prizrenit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
keli.g
Admin


Numri i postimeve : 20
Registration date : 03/02/2009

MesazhTitulli: Hakeret Shqiptar kan sulmuar sajtin e Eparkise te rashko-prizrenit   Sun Feb 08, 2009 9:31 pm

Grupa e hakerve shqiptar ka sulmuar sajtin e Eparkise te rashko-prizrenit te KOS me porosit ne te cilat zmadhohet e ashtuqujtuar Shqipria e Madhe, nenqmohet populli serb. Siq ka deklaruar Eparkia kjo eshte edhe nje fakt qe vetshpallja e pamvarsise se KdheM fryt i fundamentalizmit islam dhe aspiratave te shqiptarve per krijimin e te ashtuquajtures Shqiperin e Madhe kjo eshte ,,Bashkimi i shteteve Shqiptare“. Siq e kan qujtur hakeret qe kan sulmuar sajtin ,thuhet ne deklaraten e Eparkise te rashko-prizrenit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Hakeret Shqiptar kan sulmuar sajtin e Eparkise te rashko-prizrenit
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» REALITETI SHQIPTAR I DIKTATURËS KOMUNISTE DHE LETËRSIA PAS VITEVE 90
» 1999, Ja si u mor peng autobusi grek nga emigranti shqiptar
» FRONTI BASHKIMIT KOMBËTAR SHQIPTAR-Deklaratë!
» A po vjen kryeministri 5-të shqiptar në Ballkan?
» Frank Shkreli:NË SHKUPIN SHQIPTAR, 2015?????????!!!!!!!!!!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Të Fundit-
Kërce tek: