..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Counter strike 2 dm shkarko (5mb)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jamee
Admin
avatar

Numri i postimeve : 200
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: Counter strike 2 dm shkarko (5mb)   Sun Feb 08, 2009 9:47 pm

Qe counter-strike 2D e cila asht ndryshe prej cs normal...
Kete loj mund ta luash sikur ate te asaj Valve : me montu bomben dhe me qmontu , me i marr hostgjiat ose te shoqroj si V.I.P.
Ne edicion e verttet te counter-strike mun te luash maps (de,cs,as) ktu mund ti luash disa mapa te reja si ctf (kape flamurin) ose dom (dominimi).
Per me teper ke modë tjeter ne counter-strike 2D , mund te ndertoni mure , etj.

Karakteristikat:
Mund luni online (www & LAN)
Offline me luajt kunder botav
Jan te gjitha armet e cs te vertet
3d tinguj qe jon psh. me ndegjuse me nij kundershtarin etj.
Mjegell ne luft per loj ma me strategji
Njesi dinamike system me fillu
Konzoll & skripta
Leht me perdor map editor
Mapa te reja si kape flamurin(cfg) dhe Dominimi(dom)
Shtes arm si RPG -launche , llaser , etj
Kjo loj i ka wetem 5 MB!!!


Downlaod :

http://www.gamefox.de/downloads,id37...strike_2d.html
__________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenicazone.getgoo.net
 
Counter strike 2 dm shkarko (5mb)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Multimedia :: Counter-Strike-
Kërce tek: