..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 oFerT e re

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jamee
Admin
avatar

Numri i postimeve : 200
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: oFerT e re   Sun Feb 08, 2009 11:24 pm

Tung qe qitu e kam ni super ofret per juve
nese i boni mbi 500 postime ne fotum at'her fitoni
admin ne forum (drenicazone.ch) dhe fitoni admin ne chat (drenicachat.li)
nese i boni 250 postime ne forum ateher ju fitoni
supermoderator ne forum dhe moderator ne chat
nese i boni 700 postime ju fitoni nje forum free.ch/li
te dizajnuar komlplet
nese boni mbi 200 postime fitoni moderator ne forum
po ju me se shumti duhet te keni postime ne tutorials e mesime - counter strime - te fundit
dhe duhet te jeni i prezantuar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenicazone.getgoo.net
 
oFerT e re
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime te ndryshme :: Sherbime Falas-
Kërce tek: