..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gezimi e Hidherimi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jamee
Admin
avatar

Numri i postimeve : 200
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: Gezimi e Hidherimi   Mon Feb 09, 2009 12:23 am

Nje gazetar shkon ne veri dhe ben disa intervista. Pyet nje burr:
-Si e kaloni kohen knej? A keni raste gezimi?
-Po ja na humi lopa shokut, e kerkum per dy dite e gjetem. E cum ne nje kasolle hangem pime dhe i hym te gjithe me rradhe lopes.
-Po rast tjeter?
-Nje dite humi gruja shokut e kerkum dhe e gjetem. E cum ke kasollja dhe i hym grus se shokut.
-Po ndonje rast hidherimi?
-Po ja nje dite huma une.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenicazone.getgoo.net
 
Gezimi e Hidherimi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime te ndryshme :: Barcoleta/Humor-
Kërce tek: