..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 qeni fallco

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jamee
Admin
avatar

Numri i postimeve : 200
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: qeni fallco   Mon Feb 09, 2009 12:29 am

Takohen dy shoke.E pyet i pari
-He mo si ja ke kaluar
-Mire po kam pasur nje hall
-Ca halli
-Kam pasur ditelindjen e gruas dhe ajo me kerkoi ose nje diamant ose nje qen
-Po ti cfare i bleve
-Sigurisht nje diamant,se nuk kam pare ndonjehre "qen fallco"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenicazone.getgoo.net
 
qeni fallco
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si në përralla, qeni zbulon qypin me ar me vlerë prej 10 mln dollarë (FOTO)
» Hamburg: Qeni i policisë kafshon hajdutin shqiptar

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime te ndryshme :: Barcoleta/Humor-
Kërce tek: