..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 pije me dhendrin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jamee
Admin
avatar

Numri i postimeve : 200
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: pije me dhendrin   Mon Feb 09, 2009 12:32 am

Ne nje familje babai i kerkonte vajzes se tije qe te martohej sepse ajo ishte tamam ne moshe, por vajza gjithmone i thoshte babait qe jo une nuk dua te martohem sepse jam shume mire keshtu, si dhe po ja kaloj shume mire.
Po te njejten kerkese babai ja ben dhe disa here te tjera, por ai vazhdonte te merrte po tenjejten pergjigje nga vajza e tije, deri sa nje dite u be kurioz dhe vendosi ta pergjoje nga vrima e celesit se cfare bente vajza ne dhomen e saj, po cte shikonte ajo kishte marre nje penis artificial dhe masturbohej me te.
Te nesermen babai ulet ne tavoline duke pire nje gote raki dhe vendos edhe penisin aty ne tavoline po me njegote perpare.
Kur kthehet vajza ne shtepi shikon te gjithe ate skene dhe pyet babain se cfare po bente dhe ai i pergjigjet se po pi nga nje gote raki me dhenderin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenicazone.getgoo.net
 
pije me dhendrin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime te ndryshme :: Barcoleta/Humor-
Kërce tek: