..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Prinderit bejn dashuri

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jamee
Admin
avatar

Numri i postimeve : 200
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: Prinderit bejn dashuri   Mon Feb 09, 2009 12:35 am

Nje dite gruaja donte te bente dashuri me burrin e vet por kishin femijen ne shtepi . - i thote mamaja djalit. -Dil te keqen mami dhe luaj me lodra te ballkoni . Del djali jashte dhe prindrit vazhdojne... punen. Pas pak kthehet djali dhe thote -Mami pashe nje makine te bukur. -Mire te keqen mami po dil jashte dhe vazhdo te luash. - Iken femija dhe kthehet pas 5min , mami pashe nje kal .-Miiire mami po ik te ballkoni tani. Pas 5min vjen djali dhe thote, prindrit e Erit po bejne dashuri.-Po ku i pe ti mor te keqen babi. -Nuk i pashe po kane nxjerr Erin jashte ne ballkon
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenicazone.getgoo.net
 
Prinderit bejn dashuri
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nje dashuri fatale-Tregim-nga-Raimonda Moisiu
» Ish i dashuri i kërkon ndihmë Jahjagës: Për hir të dashurisë që kemi pasur e luta të më gjejë një punë
» Ahmet Murati: Poezi: Titulli: "Ninulla e dashurisë"; Poetry: Title: "Lullaby of Love"
» Skender Korça: Elegji…vaji dashurie
» Njerëzimi ka nevojë për paqe, dashuri e respekt, e jo për urrejtje e trazira

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime te ndryshme :: Barcoleta/Humor-
Kërce tek: