..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 tradhetiaaa

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jamee
Admin
avatar

Numri i postimeve : 200
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: tradhetiaaa   Mon Feb 09, 2009 12:45 am

e pyet gruaja burrin,
sa here me ke tradhetuar?
nje here i thote burri,me gruan e komandantit..
po ti,e pyet burri gruan??
une dy here i thote gruaja..
me komandantin,dhe gjithe ushtrineee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenicazone.getgoo.net
 
tradhetiaaa
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime te ndryshme :: Barcoleta/Humor-
Kërce tek: