..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 mos-ndalo mos.ndalo

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jamee
Admin
avatar

Numri i postimeve : 200
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: mos-ndalo mos.ndalo   Mon Feb 09, 2009 12:47 am

Nena keshillon Vajzen.

Nje dite nena i thote te bijes: "Vajza ime ti po ritesh dhe po behesh vajze seksi,
por nga nena jote vetem dy keshilla mbaj mend:
1.Kur nje djale te prek bythet thuaj, MOS
2.Ndersa kur te prek cicat thuaj, NDALO"

Athere vajza pergjigjet: "Po mami e di, ma ke perseritur shume here
prandaj kur ai me preku buthen dhe cicat, une i thashe, MOS NDALO".
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenicazone.getgoo.net
 
mos-ndalo mos.ndalo
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime te ndryshme :: Barcoleta/Humor-
Kërce tek: