..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 si behen femijet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jamee
Admin
avatar

Numri i postimeve : 200
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: si behen femijet   Mon Feb 09, 2009 12:48 am

Nje cift i ri nuk benin dot femije dhe shkuan te gjinekologu.
gjinekologu:Cfare beni en darke?
Cifti:hame buke,shikojme televizorin dhe pastaj fleme gjume
GJ:Po en mengjes?
C: Zgjuhemi, hame buke dhe secili iken en pune
GJ: Po mbas pune?
C:Ulemi en divan dhe bejme muhabet
Gjinekologu i thote femres te zhvishet dhe shtrihet en krevat dhe bene dashuri em te ne sy te burrit,i cili nuk thote asgje.
Keshtu behen femijet- i thote doktori mbasi
mbaron.
Faleminderit shume doktor- i thote cifti dhe largohen.Pasi dolen burrit i erdhen mendet dhe kthehet prape dhe pyet doktorin:Doktor, duhet te vijme prape ketu apo vjen ti te shtepia?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenicazone.getgoo.net
 
si behen femijet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Anë të mira dhe më shumë pasoja negative
» Sokol Demaku: Bisedë më Vera Kurti, mësuese e edukimit special më fëmijët...
» Milazim Maraj: Fëmijët e dëshmorëve në rrugë - turp për shtetin demokratik

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime te ndryshme :: Barcoleta/Humor-
Kërce tek: