..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 vajza qe kishte humbur

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jamee
Admin
avatar

Numri i postimeve : 200
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: vajza qe kishte humbur   Mon Feb 09, 2009 12:51 am

Na ishte nje vajze dhe kishte humbur shtepine . Dy djem i thone te hipi ne peme

(sepse kto donin ti shihnin breket) dhe vajza hipi e gjeti shtepine dhe me vone shkoji ne

shtepi . mamaja po e priste pasi vajza i tregoi per djemte qe e ndihmuan mamaja i tha ta

kane futur sepse donin te te shikonin breket.

vajza : jo ma une ja kam futur atyre spse une s kisha breke.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenicazone.getgoo.net
 
vajza qe kishte humbur
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gëzuar Ditëlindjen Ronela Ramadani-vajza e dajës tim Xhavitit!
» Lediana Kapaj: Fëmijëria e humbur!
» Albert Zholi: Vajza greke
» Skënderbeu kishte edukim dhe zhvillim harmonik fizik, moral e intelektual
» Kush është vajza të cilën në 19:30 e presin në “randez-vous” mbi tre milionë shqiptarë!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime te ndryshme :: Barcoleta/Humor-
Kërce tek: