..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Disa komanda per Win XP

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jamee
Admin
avatar

Numri i postimeve : 200
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: Disa komanda per Win XP   Fri Jan 23, 2009 8:09 pm

Disa komanda per Win XP
disa komanda ne xp start/run
# Disk Managment - diskmgmt.msc
# Device Manager - devmgmt.msc
# Disk Defrag - dfrg.msc
# Event Viewer - eventvwr.msc
# Shared Folders - fsmgmt.msc
# Group Policies - gpedit.msc
# Local Users and Groups - lusrmgr.msc
# Performance Monitor - perfmon.msc
# Resultant Set of Policies - rsop.msc
# Local Security Settings - secpol.msc
# Services - services.msc
# Component Services - comexp.msc
# Indexing services-ciadv.msc
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenicazone.getgoo.net
 
Disa komanda per Win XP
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» DISA ASPEKTE TË EPIKËS HISTORIKE NË KËNGËT POPULLORE SHQIPTARE
» Disa nga shenjat dalluese ose normat e zhvillimit te komunikimit te nje femije normal nga mosha 0-5 vjec.
» Vera Kurti:Dhimbjet e mesit dhe disa keshilla per ti lehtesuar ato..!
» Anton Nikë Berisha: Rreth disa shkarjeve të dr. Shaban Sinanit për këngët tona kreshnike
» Vera Kurti: DISA STRATEGJI NE NDIHME TE NXENESVE ME ADHD....

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: