..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Polici....

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jamee
Admin
avatar

Numri i postimeve : 200
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: Polici....   Mon Feb 09, 2009 12:58 am

Polici....


duke kontrolluar policet....shefi....shikon Uken...me nje kepuce te zeze...dhe tjetren te kuqe!!!???......i thote shefi...shpejt shko nderroji kepucet se le nam.....niset Uka....dhe kur vjen duke ju marre fryma....i thote shefit.....edhe ne shtepi keshtu i kisha...nje te zeze...dhe nje te kuqe!!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenicazone.getgoo.net
 
Polici....
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» POLICI MUHAMET MITAT LATIFI ME DETYRË NË GJILAN PARA LUFTE DHE MBAS LUFTE, KERCNON ME POROSI

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime te ndryshme :: Barcoleta/Humor-
Kërce tek: