..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 2+2 - 4+4

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jamee
Admin
avatar

Numri i postimeve : 200
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: 2+2 - 4+4   Mon Feb 09, 2009 1:04 am

Xhaja

Nje xhaje ishte ulur ne nje stol dhe po pinte duhan
rreth tij vajten tre cuna te ri dhe i thone xhajes:
- xhajo sa bejne nje edhe nje?
- xhaja dy
-keta te hyfte ky ,dhe talleshin me xhajen.
-xhaja u thote djema more te keqen sa bejne dy?
-edhe dy keta thone eh... po kater o xhaje
-po u hyfte ky bre djema
-eeeeh po nuk shkon o xhaje
-po me te shtytur or djema.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenicazone.getgoo.net
 
2+2 - 4+4
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime te ndryshme :: Barcoleta/Humor-
Kërce tek: