..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 si hahen kermijt

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jamee
Admin
avatar

Numri i postimeve : 200
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: si hahen kermijt   Mon Feb 09, 2009 1:08 am

nji fshatar(francez) shkon e viziton kushrinin ne qytet.kushrini me e prit sa ma mir e con ne nji restorant klasi per dark, ku specialitet i dites ishin kermijt.normalisht porosisin 2 porcione.i ftuari,ne siklet se s'dinte si me i hanger,i thot kushrinit:si hahen?
merr kermillin nga ana e hapur edhe thith sa te mundesh,i thot.pas disa provash kushrini fshatar dorzohet dhe kushrini tjeter ia merr kermillin per doret e i thot:kshtu bahet!kur merr me e fut ne goj sheh kermillin qe mbahej te guacka me dy durt edhe i kenaqur thrriste:THITHE...THITHE...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenicazone.getgoo.net
 
si hahen kermijt
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Diskutime te ndryshme :: Barcoleta/Humor-
Kërce tek: