..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fito pare ne net.Me klikime

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jamee
Admin
avatar

Numri i postimeve : 200
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: Fito pare ne net.Me klikime   Mon Feb 09, 2009 9:35 pm

Fito pare ne net.Me klikime
Fito pare ne net.. duke klikuar pune e lehte cdo 24 ore klikoni reklamat ne accountin tuaj Dhe kur ti boni 6 EURO. ja dergojn ne accountin kospay.com ju i pritni der sa te ju bohen 8 EURO edhe mundeni me ble RapidShare account per 1 muaj


1.Hyn hap nje account i cili eshte free https://www.kospay.com/members/signup.htm

2.Tash hapim nje account ne http://www.kosovabux.net/regjistrohu.php?r=behari123 aty tek KosPay E-mail japim adresen cilen e keni hap ne fillim prej kospay


3.Pasi te hapni accountin shkojm lart majtas Shfleto Reklamat i keni 10 reklama me i kliko duke pritur ka 30 sekonda secilen.
pc juaj jua mundeson wetem nje account me hap kur ta boni pc format mundeni paeTT
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenicazone.getgoo.net
 
Fito pare ne net.Me klikime
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» POEZI QE FITOI VENDIN E PARE NE KOKURSIN LETRAR TE MALISHEVES‏
» Monda Korca: Kafeqejfi-Tregim-Pjesa e Pare-Nga Raimonda Moisiu
» AVDI MAXHUNI:Shefqet Krasniqi, themeluesi i pare i xhihadit islamik ” shqiptar!”

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: