..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kombinime të ndryshme me logon e Windows-it

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jamee
Admin
avatar

Numri i postimeve : 200
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: Kombinime të ndryshme me logon e Windows-it   Fri Jan 23, 2009 8:11 pm

Kombinime të ndryshme me logon e Windows-it

- Ndalohet kopijimi, nëse nuk respektohen të drejtat e autorit.


- Hape ose mbylle Start menynë

+ D - Shfaqe desktopin

+ E - Hape Windows Explore

+ F - Kërko për file ose folderë

+ M - Minimizo të gjitha dritaret

+ R - Hape Run

+ U - Hape Ease of Access Center
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenicazone.getgoo.net
 
Kombinime të ndryshme me logon e Windows-it
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Komente të ndryshme
» Foto të ndryshme dhe lule
» Urime për Ditëlindje!
» Të ndryshme!
» Të ndryshme!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: