..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rrite kualitetin e videove ne YouTube!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jamee
Admin
avatar

Numri i postimeve : 200
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: Rrite kualitetin e videove ne YouTube!   Mon Feb 09, 2009 9:39 pm


Perdoreni kete kod ne menyre te drejte dhe do te keni mundesi ti shihni videot ne YouTube me kualitet shume me te mire.

Krejt cka duhet te beni eshte qe ta hapni nje video ne YouTube dhe ne fund te linkut te asaj videoje ja vendosni kete kod


Kodi:
&fmt=18Pra,

e marrim shembull qe linku i youtube eshte ky


Kodi:
jutube.com/watch?v=1lbxyO8g8XQ

dhe ju ketij linku ne fund ja shtoni &fmt=18

, pra


Kodi:
jutube.com/watch?v=1lbxyO8g8XQ&fmt=18


dhe kualiteti eshte shume me i mire tani.


Kujdes: Duhet ta keni rrjetin te mire per ti shikuar pa problem videot me kete menyre! Gjjithashtu, linkat e "youtube" i kam bere me qellim "jutube" pasi qe nese e vendosim ne forum emrin e sakt "youtube" shfaqet klipi dhe nuk mund ta shihni linkun!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenicazone.getgoo.net
 
Rrite kualitetin e videove ne YouTube!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Komenti i Adem Berishes në Youtube te kënga për Diellzen dhe Ninelin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: