..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Përkthe Web Faqe Ose Tekst Në Shqip Nga Shumë Gjuhë!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jamee
Admin
avatar

Numri i postimeve : 200
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: Përkthe Web Faqe Ose Tekst Në Shqip Nga Shumë Gjuhë!   Mon Feb 09, 2009 9:44 pm

Përkthe Web Faqe Ose Tekst Në Shqip Nga Shumë Gjuhë!
se pari e shenoni ket link http://translate.google.com/translat...n&sl=en&tl=sq#


dhe me pas e e shkruni webin dhe ja bani translate
dhe webi ju perkthehe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenicazone.getgoo.net
 
Përkthe Web Faqe Ose Tekst Në Shqip Nga Shumë Gjuhë!
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Këngë dhe shkrime për Nënë Terezën
» Behar Gjoka: Skënderbeu, Simboli dhe miti i tij në letrat shqipe
» LUIGJ GURAKUQI
» Rozi Theohari: Rihapet Shkolla Shqipe e Lynn-it, Mass
» Miradije Gashi:Ecuria e një ore mësimore në diasporë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: