..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te heqim komplet norton antivirus nga pc

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jamee
Admin
avatar

Numri i postimeve : 200
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: Si te heqim komplet norton antivirus nga pc   Mon Feb 09, 2009 9:50 pm

Si te heqim komplet norton antivirus nga pc
Si te heqim komplet norton antivirus nga pc

--------------------------------------------------------------------------------

Ju duhet te shkakoni NORTON REMOVAL TOOL dhe pastaj ta ekzekutoni ate.

Mund ta shkarkoni nga adresa ketu poshte.

Kodi: Seleksiono kodin
http://rapidshare.com/files/56499165/NRT_by_best_up.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenicazone.getgoo.net
 
Si te heqim komplet norton antivirus nga pc
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gripi i derrave, Shqipëria merr masat e para antivirus

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: