..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Per mi Ja marr dikujna 1 foto pa program boni kshtu :

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jamee
Admin
avatar

Numri i postimeve : 200
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: Per mi Ja marr dikujna 1 foto pa program boni kshtu :   Thu Feb 12, 2009 4:29 pm

shkOni Ne MY ComputerS shkOni Tols /Folder Options /View / Show Hidden Folders/

Masanej Shko në Local Disk (c) shkoni kshtu :

Documents and Settings\ User Name i Pc Tuaj \ Local settings \ Temp \ Messenger Cache

edhe kur hini "Messenger Cache " i kini do sene plot edhe klikoni 2 her mi cilen doni edhe e zjedhni me hap me "windows Picuter and Fax viewer" edhe e shini foton e madhe normal te Personit q* kIni FOl Me TO

Duhet Cekur Se Kjo Vlen Veq Per Ata q* E Kan Windows Live Messenger
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenicazone.getgoo.net
 
Per mi Ja marr dikujna 1 foto pa program boni kshtu :
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike
» Foto të ndryshme dhe lule
» Ibrahim Egriu: Foto kujtimesh të pa harruara
» FOTO E JAVËS
» Foto të dhjetorit 2915

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: