..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pastro pc nga filet e pa nevojshem Pastro PC-en

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jamee
Admin
avatar

Numri i postimeve : 200
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: Pastro pc nga filet e pa nevojshem Pastro PC-en   Thu Feb 12, 2009 4:35 pm

tuaj totalisht
Pastro pc nga filet e pa nevojshemPastro PC-en tuaj totalisht ...

Qe ta pastrojsh Pc-en tuaj totalisht nga filet e pa nevojshme cookie-t, internet Histro-in,Temp File-et OLD fajllat Etc..

Veprojm kështu..., .Shkojm Tek Butoni StarT ,

Run Në run e Shënojm cleanmgr /sageset:50

dhe te gjitha pikat duhet te tikohenmujn ti marrin info t'pc , msn , etj ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenicazone.getgoo.net
 
Pastro pc nga filet e pa nevojshem Pastro PC-en
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: