..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Përkthe Web Faqe Ose Tekst Në Shqip Nga Shumë Gjuhë!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
keli.g
Admin


Numri i postimeve : 20
Registration date : 03/02/2009

MesazhTitulli: Përkthe Web Faqe Ose Tekst Në Shqip Nga Shumë Gjuhë!   Thu Feb 12, 2009 7:08 pm

--------------------------------------------------------------------------------

se pari e shenoni ket link http://translate.google.com/translat...n&sl=en&tl=sq#


dhe me pas e e shkruni webin dhe ja bani translate
dhe webi ju perkthehet .nuk e di nese ka qen e postuar, nese ka qen me falni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Përkthe Web Faqe Ose Tekst Në Shqip Nga Shumë Gjuhë!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ismet Ramadani:“Harta e shqipërisë etnike” si shkas...
» Rozi Theohari: Rihapet Shkolla Shqipe e Lynn-it, Mass
» Gold Ag reagon me një këngë patriotike pas ndeshjes Serbi - Shqipëri (VIDEO)
» Kastriot Dervishi: Sinjali i parë i qëndresës antikomuniste në Shqipëri
» Fterra i shkruan PROF.DR.MED.ULF PETER NEUMANNIT-shqip e gjermanisht! !

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: