..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te gjejme me lehte lojra per celulare.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jamee
Admin
avatar

Numri i postimeve : 200
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: Si te gjejme me lehte lojra per celulare.   Sun Feb 22, 2009 4:10 pm

Si te gjejme me lehte lojra per celulare.

--------------------------------------------------------------------------------

Per te gjetur me lehte lojra te ndryshme per celular shkojme ne kete
adresen me poshte dhe me pas kur te hapni adresen do keni nje vend ku
eshte shkruar search. aty ju mund te shkruani emrin e lojes dhe ENTER.
behet kerkimi dhe shifni rezultatin.

Kodi:
4shared.com/network/searc...lue=10&start=0

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenicazone.getgoo.net
 
Si te gjejme me lehte lojra per celulare.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sabit Rrustemi:Endërra që puthet
» Egla Imeraj: "Ndienje qe troket lehte..."

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: