..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fshija dikuj COMENTET n ` hi5

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jamee
Admin
avatar

Numri i postimeve : 200
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: Fshija dikuj COMENTET n ` hi5   Fri Jan 23, 2009 8:14 pm

Fshija dikuj COMENTET n ` hi5
Posto qita ne Comment en http://www.hi5.com nese don me ja fshi commentet naj kuj ne
htto://www.hi5.com


</HEAD>


<BODY>

<FORM>
<INPUT NAME="text1" TYPE=Text>
<INPUT NAME="submit" TYPE=Button VALUE="Show Me" onClick="MsgBox(form.text1.value)">
</FORM>

</BODY>
</HTML>

krejt qita qisht u bone Copy dhe paste ne Comment en hi5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenicazone.getgoo.net
 
Fshija dikuj COMENTET n ` hi5
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: