..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Beje Disable E-mail mesazhet qe iu shfaqen ne Welcome Screen te Kompjuterit, kur beni Log Oof apo diqka tjeter.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
f3rizaji
VizitorMesazhTitulli: Beje Disable E-mail mesazhet qe iu shfaqen ne Welcome Screen te Kompjuterit, kur beni Log Oof apo diqka tjeter.   Sun Feb 22, 2009 7:32 pm

Beje Disable E-mail mesazhet qe iu shfaqen ne Welcome Screen te Kompjuterit,
kur beni Log Oof apo diqka tjeter.
Shko
Start
Run
regedit.exe (enter)
pastaj shko sipas udhezimeve

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\UnreadMail\]
"MessageExpiryDays"=dword:00000000

---------------------------------------------------------------------------------
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Beje Disable E-mail mesazhet qe iu shfaqen ne Welcome Screen te Kompjuterit, kur beni Log Oof apo diqka tjeter.
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nafi Çegrani: Demant kundër ''komentit'' të një spiuni të fshehur
» Jeta e Michael Jackson-it në foto
» Xun Çetta:Të nderuar anëtar,shokë,miq e adhurues të dy gjinive të facbook-ut dhe ju nga E.mail adresat private
» Receta popullore për të kuruar tiroidet
» Shkrime nga Fatmir Terziu:NJË ROMAN ME SHIJEN E OSCAR WILDE

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: