..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pastrimi i usb nga virusi autorn

Shko poshtë 
AutoriMesazh
g3ntr1t1
VizitorMesazhTitulli: Pastrimi i usb nga virusi autorn   Sun Feb 22, 2009 7:37 pm

Pastrimi i usb nga virusi autorn
1.Shkojme TOOLS
2.FOLDER OPTIONS - tab VIEW
3.ZGJEDHIM OPSIONIN - SHOW HIDDEN FILES
4.Dhe largojme opsionin Hide system operating file....

Hapim usb-ne dhe fshijme autorun.inf i cili eshte hidden.
__________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pastrimi i usb nga virusi autorn
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: