..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ndrysho emrin e Shportes apo beje Rename Recycle Bin.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
blody al
VizitorMesazhTitulli: Ndrysho emrin e Shportes apo beje Rename Recycle Bin.   Sun Feb 22, 2009 8:13 pm

Ndrysho emrin e Shportes apo beje Rename Recycle Bin.
Shko
Start
Run
regedit.exe (enter)
pastaj shko sipas udhezimeve

[HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{645FF040-5081-101B-9F08-00AA002F954E}\ShellFolder]
"Attributes"=hex:50,01,00,20
"CallForAttributes"=dword:00000000

KUJDES! Shell folderin ka mundesi qe nuk e keni andaj e editoni vetem atributes dhe
call for atributes direkt nga ky file {645FF040-5081-101B-9F08-00AA002F954E})

---------------------------------------------------------------------------------
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ndrysho emrin e Shportes apo beje Rename Recycle Bin.
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» “Ti, Shqipëri, më ep nderrë, më ep emrin shqipëtarë”
» Historiografia për emrin Kosovë-Kosova
» Idriz Zeqiraj: Telenovela e pergjakshme me emrin - Kosovë
» AGIM GASHI:MOS E PËRDHOSNI EMRIN E I. RUGOVËS, SE JU MALLKON HISTORIA-Kujtesë!
» Si do të ishte emri i juaj në japonisht?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: