..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Beje Disable 'Low Disk Space Notification' (kjo u shfaqet shpesh ne Desktop si rrezik)

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
zvicrRa
VizitorMesazhTitulli: Beje Disable 'Low Disk Space Notification' (kjo u shfaqet shpesh ne Desktop si rrezik)   Sun Feb 22, 2009 8:15 pm

Beje Disable 'Low Disk Space Notification' (kjo u shfaqet shpesh ne Desktop si rrezik)
Shko
Start
Run
regedit.exe (enter)
pastaj shko sipas udhezimeve

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Policies\Explorer]
"NoLowDiskSpaceChecks"=dword:00000001

---------------------------------------------------------------------------------
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Beje Disable 'Low Disk Space Notification' (kjo u shfaqet shpesh ne Desktop si rrezik)
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Adem Berisha:PËRSE MË TË MIRËT SHPESH KANË FATET MË TË LIGA?!!!
» Emisioni "BURGU I SPACIT, KJO DRAME CNJEREZORE", do te shfaqet ne TV Alba Life, SI, NY, sot dhe te shtunen tjeter‏

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: