..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shpejtoe hapjen e Start Menuse dhe item-et tjera te Windows Xp-se. (Kjo eshte metod shum e mire e hap Start Menune dhe item dritaret tjera me pak se nje second).

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
hackerii
VizitorMesazhTitulli: Shpejtoe hapjen e Start Menuse dhe item-et tjera te Windows Xp-se. (Kjo eshte metod shum e mire e hap Start Menune dhe item dritaret tjera me pak se nje second).   Sun Feb 22, 2009 8:16 pm

Shpejtoe hapjen e Start Menuse dhe item-et tjera te Windows Xp-se.
(Kjo eshte metod shum e mire e hap Start Menune dhe item dritaret tjera me pak se nje second).
Shko
Start
Run
regedit.exe (enter)
pastaj shko sipas udhezimeve

[HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Desktop]
"MenuShowDelay"="2"

---------------------------------------------------------------------------------
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Shpejtoe hapjen e Start Menuse dhe item-et tjera te Windows Xp-se. (Kjo eshte metod shum e mire e hap Start Menune dhe item dritaret tjera me pak se nje second).
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gonxhe Bojaxhiu-Nëna Tereze:JETOJE JETEN...
» Çka është Filozofia
» Dritan Ylli: Është koha të punojmë për Shqipërinë evropiane, zoti Klosi!
» Sëmundjet psiqike dhe lidhjet me sëmundjet tjera
» Nga Flori Bruqi:Kush është Behgjet Pacolli ?‏

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: