..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si mundesh të bësh record të madh ne Pinball 1----

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
rrrrroll
VizitorMesazhTitulli: Si mundesh të bësh record të madh ne Pinball 1----   Sun Feb 22, 2009 10:31 pm

Si mundesh të bësh record të madh ne Pinball 1----.Se pari e hapim pinball pastaj vetem e shkrujm hidden test edhe hina new game edhe me tast te mausit e majna shtypum edhe mund ta dergojm topin ka te deshirojm ne
--------------------------------------------------------------------------------
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si mundesh të bësh record të madh ne Pinball 1----
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gjergj Kastrioti - Skënderbeu, prijësi dhe heroi më i madh në histori
» Gani Qarri: Ismail Kadare - Në përkujtim të 75 vjetorit të lindjes së Shkrimtarit
» Asllan Dibrani:Nga gjiri i Malësisë së Gollakut , lindi këngëtari dhe krijuesi i madh Demir Krasniqi!
» Mbi një “Tregim të Madh”
» Zymer Neziri:RAMIZ KELMENDI, 80 VJET JETË TË SHKRIMTARIT TË MADH

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: