..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Virus i Smut

Shko poshtë 
AutoriMesazh
roolllan
VizitorMesazhTitulli: Virus i Smut   Sun Feb 22, 2009 10:45 pm

Virus i Smut
nese pytni se per qfar vlen ky virus: normalisht ket virus ja dergoni viktmis me rar apo me zip. viktima kur e qel ket virus me mijera viruse prej interneti ne faqen e tij i vijn dhe ket nuk ka gjasa me mshel..por edhe nese vepron ctrl+alt+delete nuk i funksionon..mbrenta 8 min kompjuteri i nalet edhe nuk i leshohet me..ky virus i djeg edhe disa pjes ne kompjuter mrena..donwload link:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Jamee
Admin
avatar

Numri i postimeve : 200
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: qe linKu   Mon Feb 23, 2009 11:22 pm

na falni vizitor te nderuar per gabimin qe ska pas link qe linku ky esht donwload link: http://rapidshare.de/files/11577198/virues.zip.html
vrejtje drenicazone.ch nuk merr pergjegjsi per qdo parregullsi ne pc tuaj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenicazone.getgoo.net
 
Virus i Smut
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: