..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si Të Qelni Usera Pa Limit Në Voip ..??

Shko poshtë 
AutoriMesazh
L4ND1H4CKNumri i postimeve : 50
Registration date : 22/02/2009

MesazhTitulli: Si Të Qelni Usera Pa Limit Në Voip ..??   Mon Feb 23, 2009 11:45 pm

Si Të Qelni Usera Pa Limit Në Voip ..??

New Si te qelni usera pa limit ne Voip !!!
Fillojm ..........

Mas pari e boni download cilin dush program po mu mpelqen mas shumti voip cheap e instaloni dhe e leni qashtut qysh esht .. per me instalu klikoni ne linkun posht

VoipCheap rapidshare.com/files/75294374...apCOM.exe.html


E Instaloni programin tash duhet me instalu DeepFreeze per me instalu DeepFreez klikoni ktu posht instalohet deepfreeze juv ristartohet pc tona hin ne voip i qel 3 usera e ristarton apet tona apet i qel 3 usera kshtut qi munesh me siguru per ton dimrin nese doni me rujt naj sen ne pc ja jekni deepfreeze edhe fund

rapidshare.com/files/75295243...DEval.exe.html
DeepFreeze
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si Të Qelni Usera Pa Limit Në Voip ..??
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: