..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 shpejto M.Firefox

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jamee
Admin
avatar

Numri i postimeve : 200
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: shpejto M.Firefox   Tue Feb 24, 2009 2:14 pm

Se pari e downladojm mozilla firefoxin pastaj ne vendin ku shkruhen adresat e shkruajm about:config
Tek Filteri e shenojm network.http.pipeling dhe nga false e kthejm ne true kurse ne network.http.pipeling.maxrequests tek value e shenojm 150
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenicazone.getgoo.net
 
shpejto M.Firefox
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: