..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Njerz ju kisha preferu me mar qit program

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jamee
Admin
avatar

Numri i postimeve : 200
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: Njerz ju kisha preferu me mar qit program   Tue Feb 24, 2009 2:16 pm

Njerz ju kisha preferu me mar qit program
http://www.windowsdoctor.com/

eshte shum i let per me perdor dhe nuk nxen vend shum
perdoret per gabimet qe behen ne windows !!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenicazone.getgoo.net
 
Njerz ju kisha preferu me mar qit program
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sot shugurohet Kisha në Llapushnik të Drenicës (Foto)
» Këngë dhe shkrime për Nënë Terezën
» Drita Krasniqi:Njerzit me dy Fytyra vdesin gjithmon te Pafytyr...!!!!
» Beka Barleti:Serbet rrezonin kishat e shqiptarve e ndertonin kisha të tyre, turiqt rrezonin kisha shqiptare e ndertonin xhamia dhe hamame.
» Pëllumb Gorica:Kalaja e Qafës, copëz histori e Sulovës

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: