..:: Mire se erdhte ne DrenicaZone.Ch ju deshirojm caste te kendshme::..
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dergoni SPAM deri t'lodheni :d

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
L4ND1H4CKNumri i postimeve : 50
Registration date : 22/02/2009

MesazhTitulli: Dergoni SPAM deri t'lodheni :d   Tue Feb 24, 2009 8:06 pm

qoni spame sa te muni
-----------------------------
Formati: .avi
Kohezgjatja: 00:11:14
Madhesia:12.2 MB
------------------------------

linku i tuto's


Kodi:

http://www.2shared.com/file/4592602/c2f03de3/TUTOperSPAMngaKsSoniXperAST.html

linku i programit

Kodi:

http://rapidshare.com/files/136980405/SendBlaster_Pro.rar.html

per qdo nryshm qe ndodhe nga ky moment nuk marr pergjegjesi sepse mund te ndodhe qe ndryshon hosti ndoj se
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Dergoni SPAM deri t'lodheni :d
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dasma Shqiptare
» Agim Gashi:KRIMINALITETI NE INTERNET
» Ramiz Dërmaku-Përkujtim: Bardhyl Ajeti - Kolegë, Kolumnist, Gazetar dhe Atdhetar‏
» KQZ: Deri në orën 13:00 kanë votuar 35,24% e zgjedhësve. PD: Pjesëmarrja mbi 36 përqind
» DERI KUR TË MIRREMI ME VETVETEN E JO ME ARMIKUN E VËRTETË..?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Paneli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: